• Ubytování Benešov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Benešov - Switch to English   
  • Unterkunft Benešov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Benešov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Бeнeшoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Benešov
Benešov - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel Akademie Naháč ***
[ Ubytovanie Benešov - Chocerady 277 ] - Chocerady

Hotel Akademie Naháč

Hotel Akademie Naháč sa nachádza v prekrásnom prostredí Posázaví, ktoré je pre svoju polohu dostupné zo všetkých častí Slovenskej republiky. Hotel Akademie Naháč v Chocerady je bývalý známy motorest, ktorý bol počas 2 - ročnej rozsiahlej rekonštrukcie v roku 2006 opäť otvorený pre verejnosť v novej už komfortnejšie hotelové podobe. V Chocerady Seminárny hotel Akademie Naháč ubytovanie:. Hotel Akademie Naháč v Chocerady ponúka ubytovanie v celkovo 50 - tich izbách.

ceny od 1 790,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 160Prednášková sálaInformačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStrelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiBusinessPríroda

Penzion Hugo ***
[ Ubytovanie Benešov - Uhřice 32 ] - Sedlec-Prčice

Penzion Hugo

Penzión Hugo sa nachádza v Uhřici Sedlci Prčice a je to štýlový penzión rodinného typu s celoročnou prevádzkou. Penzión Hugo nájdete v malebnej horskej krajine lesov a rybníkov v Českej Sibíri a Jistebnické vrchovine. Penzion Hugo poskytuje príjemné a pohodlné ubytovanie. Penzión Hugo v Sedlci Prčice ubytovanie:. Penzión Hugo v Sedlci Prčice ponúka ubytovanie v domácom štýle o deviatich izbách 5 x dvojlôžkové, 2 x trojlôžkové, 2 x štvorlôžkové s možnosťou prísteliek.

ceny od 290,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30TV miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 12000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 12000 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

Golf Resort Hotel Konopiště ****
[ Ubytovanie Benešov - Tvoršovice 27 ]

Golf Resort Hotel Konopiště

Golf Resort Hotel Konopiště v Benešove ubytovanie:. Hotel Golgi Resort Konopiště v Benešove ponúka príjemné nadštandardné ubytovanie priamo v areáli rezortu. Hotel ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch a 45 dvojlôžkových izbách. Hotel je v prevádzke celoročne. Izby hotela sú štýlovo a komfortne vybavené. Ubytovanie v Benešove Golf Resort Hotel Konopiště gastronómia:. Hotel Golgi Resort Konopiště v Benešove ponúka stravovanie v reštaurácii Tee Nr.

ceny od 1 791,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 150Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNORecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyRomantickéVidiekBusinessPríroda

Penzion a restaurace U ČERTA ***
[ Ubytovanie Benešov - Čtyřkoly 82 ] - Čtyřkoly

Penzion a restaurace U ČERTA

Pokojné prostredie s výbornou dostupnosťou, len 500 m od hlavnej cesty na Prahu, 10 km od mesta Benešov, kde sa nachádza niekoľko zaujímavých obchodíkov, reštaurácií a barov. Stanice ČD a ČSAD v mieste. Penzión a reštaurácia U Čerta v Štvorkolesový ubytovanie:. Penzión a reštaurácia U Čerta v Štvorkolesový ponúka ubytovanie v piatich dvojlôžkových až štvorlôžkových izbách av jednom trojizbovom priestrannom apartmáne.

ceny od 595,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 12000 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 25TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaPranie prádlaBezpečnostná schránkaDomáci maznáčikoviaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRezervácia leteniekZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Bellevue hotel Karlov, Member of Asten Hotels ****
[ Ubytovanie Benešov - Na Karlově 97 ]

Bellevue hotel Karlov, Member of Asten Hotels

Hotel Bellevue Karlov v Benešove poskytuje špičkové ubytovanie a ďalšie hotelové služby v Benešove u Prahy. Hotel Bellevue Karlov v Benešove sídli v príjemnej blízkosti prírody a kultúrnych pamiatok súčasne. Ubytovanie v hoteli Bellevue Karlov v Benešove uvítajú rodiny s deťmi, skupiny priateľov i cestujúci služobne. Hotel Bellevue Karlov v Benešove ubytovanie. Hotel Bellevue Karlov v Benešove má k ubytovanie 28 izieb nádherne vybavených štýlovým nábytkom a elegantnými doplnkami.

ceny od 1 440,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 44TV miestnosťInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 300,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 300,00 €),stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristikaRomantickéVidiekKongresyPobyty s deťmiBusinessPríroda

Pension Konopiště ****
[ Ubytovanie Benešov - Benešov-Konopiště 30 ]

Pension Konopiště

Pension Konopiště v Benešove sa nachádza v podzámku jedného z najkrajších českých zámku. Exkluzivita penziónu Konopiště v Benešove je nielen jeho poloha na Konopišti, ale aj jeho umiestnenie v budove Múzea historických motocyklov. Pension Konopiště v Benešove ubytovanie. Pension Konopiště v Benešove sa nachádza v blízkosti zámku Konopiště približne 2 km od centra mesta Benešova. Je pre Vás pripravené 6 luxusných apartmánov vybavených spálňou, obývacou izbou a kúpeľňou.

ceny od 1 000,00 Kč
Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIESquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIERomantickéPríroda

Resort Beach Nová Živohošť ***
[ Ubytovanie Benešov - Nová Živohošť 68 ] - Křečovice

Resort Beach Nová Živohošť

Prekrásne ubytovanie v Resort Beach v krásnom malom mestečku Nová Živohošť. Kemp je usadený do malebnej prírody, ktorý láka na strávenie príjemnej a pokojnej rodinnej dovolenky. Resort Beach Nová Živohošť v Křečovice ubytovanie:. Resort Beach Nová Živohošť v Křečovice poskytuje ubytovanie v pohodlných moderných bungalovoch, apartmánoch a pokojom vo vile. Bungalov 1: tento bungalov je určený pre 3 osoby s vlastnou kúpeľňou a WC.

TV miestnosťInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

S-centrum ***
[ Ubytovanie Benešov - U Vodárny 2215 ]

S-centrum

Hotel S-centrum v Benešove predstavuje športovo relaxačné centrum, ktoré sa nachádza v pokojnom prostredí na okraji Benešova, a okrem aktívneho a pasívneho vyžitia ponúka príjemné ubytovanie v Benešove. Hotel S-centrum v Benešove ubytovanie. Hotelová časť komplexu disponuje 20 dvojlôžkovými izbami a 3 apartmány (3-5 lôžkové). 13 dvojposteľových izieb a dva štvorlôžkové rodinné izby sú vybavené TV, telefónom a internetom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a umývadlom.

ceny od 1 470,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Prednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 35000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1300 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyVodné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiLov rýbBusinessPríroda

zámek Jemniště ***
[ Ubytovanie Benešov - Jemniště 1 ] - Postupice

Po požiari roku 1754 bol zámok Jemniště v Postupice čiastočne upravený v duchu rokoka a táto podoba zostala zachovaná do dnešných čias. Zámocké interiéry sú vybavené dobovým nábytkom a zbierkami rodiny Sternberg zo 17. -19. stor. Areál zámku je doplnený rozsiahlym anglickým parkom oživeným niekoľkých pávy a okrasným vodným vtáctvom na sústave rybníkov, novo upraveným nádvorím, francúzskou záhradou, Giardinetto, skalkou a vresovišťom.

HOTEL POŠTA ***
[ Ubytovanie Benešov - Tyršova 162 ]

HOTEL POŠTA

Hotel pošty v Benesov sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra, pár metrov od námestia Masaryk. Iba 40 km je hlavné mesto Českej republiky Praha, kde dostanete pohodlne autom na diaľnici D1 alebo vlakom alebo autobusom z neďalekej železničnej stanice (cca. 600 m). Ubytovania: hotel post, ktorých celková kapacita je 46 osôb, ponúka ubytovanie v jednolôžkových izbách, dvojité izby, tri postele, jedna čtyřlůžkovém a jeden apartmán.

ceny od 450,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 40Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 20,00 €)Recepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA